Pri objednaní WEB Maxi  do konca apríla novým zákazníkom zlava až do výšky 20% ... 

 

Postup realizácie..

GRAFICKY NAVRH Po prednesení Vašich  predstáv , Vám vytvoríme   grafický   vzhľad   Vašich  nových wwwstránok,v ktorom sa budeme usilovať o udržanie identity, ale aj toľko očakávanú originalitu, ktorá bude  určitým charizmatickým   prvkom Vašich  www  stránok. 

 SAMOTNA VYROBA     V tomto štádiu tvorby   už  nič nebráni vytvoreniu štruktúry stránok.Do vytvorenej kostry www stránok zanesieme text, obrazový alebo multimediálny obsah , nakoniec vložíme dynamické funkcie       Vašich  stránok.

 

      

     Produkty..

  Na výrobu našich produktov využívame tieto technológie:

  • MySQL
  • Flash + Actionscript
  • XML
  • HTML
  • CSS
  • JavaScript

                           

                    

                    

                 

                           WEB Mini

Ste malá začínajúca firma?Potrebujete mať www stránku a nechcete do jej výroby veľa investovať?Pre Vás je ideálnym riešením typ prezentácie WEB Mini.

WEB Mini - obsahuje hlavnú stranu v jednoduchom prevedení s doplňujúcimi informáciami o spoločnosti a jej produktoch a službách  +  1 až 3 podstrany .Je to jednoduchý a lacný spôsob prezentovať Vašu firmu na internete bez potreby interaktivity.

 

                           WEB Maxi

Pre firmy a nie len pre ne ponúkame variant nesúci všetky prvky interaktivity moderného webu .  Ideálnou variantou  pre Vás je  typ prezentácie WEB Maxi.

WEB Maxi - obsahuje hlavnú stranu v  modernom prevedení obsahujúcu flasch a gif  animácie a rôzne moderné prvky.Samozrejmosťou je sledovanie návštevnosti Vašej stránky a posielanie formulárov a mailov priamo z Vašej stránky  +  3 až 10 podstrán .Je to  spôsob ako firmu  prezentovať v určitom modernom štýle.

 

Počet podstrán závisí od množstva informácii uvedených v prezentácii.Obe varianty je možné meniť podľa potreby zákazníka.